Skip to content

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas kujuneb vahendustasu?

Vahendustasu kohaldub siis, kui sõiduk on sihtkohta kohale jõudnud.

Vahendusteenuse tasu esitatakse eraldi arvel ning see sisaldab käibemaksu. Kui auto maksumus ületab 20 000 eurot, tuleb vahendustasu suuruse osas sõlmida eraldi kokkulepe.

Kuidas kujuneb hind?

Hind kujuneb vastavalt erinevatele tingimustele mida saate lugeda siit. Samast kohast saate ka teada umbkaudset lõpphinda.

Kas autode hind sisaldab käibemaksu?

Jah, auto lõpphind sisaldab käibemaksu.

Mida on vaja oksjonil osalemiseks

Oksjonil osalemiseks tuleb maksta 2000 € +km deposiit. Kui oksjonil ei võideta, deposiiti võib kasutada teise auto valikul. Kui auto on kohal Eestis arvutatakse deposiit maha lõpparvest.

Kui lõpuks ei soovita osaleda oksjonil kuulub tagastamisele 50% deposiitarve summast.

Kuidas näeb välja maksmine

Esimene samm on oksjonihinna maksmine, millele lisandub pakkimine, sisemaatransport ja dokumentatsiooni tasud. Kui auto on Muuga sadamasse jõudnud, tuleb maksta mereveo, sadamateenuste, tolli ja käibemaksu tasud ning sideloaderi tasu, mis on seotud kauba mahalaadimisega. Lõpuks, pärast kõigi nende tasude tasumist, tuleb maksta veel vahendustasu.

Seisukorra sümbolite seletus
SSee tähendab, et sõiduk, mida vaatate, on nagu uus. Registreerimiskuupäev ei ole vanem kui 1 aasta, näidikul on vähem kui 10 000 km või sagedamini väiksem.
6Peaaegu uued autod, kus registreerimiskuupäev on kuni 3 aastat. Läbisõit varieerub kuni 30 000 km, üldiselt kuni 10 000 km. Mõnel oksjonilehel võite leida mõned peaaegu nähtamatud kriimustused.
5Tähistab kasutatud autot suurepärases seisukorras. Näidikul on kuni 50 000 km. Kerel võib olla mõned väikesed kriimustused, samuti võivad ilmneda väikesed mõlgid.
4.5Kõrge nõudlusega sõiduk. Näidik näitab läbisõitu kuni 100 000 km. Võib esineda ka kriimustusi või mõlke ning väike võimalus leida auto, millel on parandusmärgid või vahetatud kereosad.
4Auto pole olnud avariis. Näidik võib näidata kuni 150 000 km. Võivad esineda nähtavad kriimustused, interjööris võivad olla pisarad, suitsuaugud või plekid.
3.5Määratletud autoks, kus võib leida märgatavaid kriimustusi, mõlke, roostet või korrosiooni (harva). Sõiduki interjööris ilmnevad sageli suitsuaugud ja plekid.
3Näitab autosid, millel on nähtavad suured kriimustused, mõlgid, värviplekid, rooste ja korrosioon. Interjöör on täis suitsuauke või toiduplekke.
2Tähendab tavaliselt palju roostet ja korrosiooni, kuid võib leida kõiki tüüpi rikkeid. Üldiselt viitab see sellele, et sõiduk on väga halvas seisukorras.
1Tavaliselt tähendab üleujutatud sõidukeid.
RAAuto, mis on parandatud pärast tavalist autoõnnetust.
RTavaliselt sõiduk tõsise autoõnnetuse tagajärjel. Seda autot võib parandada, kuid tõenäoliselt vajab see rohkem investeerimist. Pange tähele, et see auto võib olla liikumatu.
‘*** (99, x jne) – sellel sõidukil on olnud avarii või tal on tõsine mootoririke ega ole seda parandatud.
Interjööri hinde selgitus
Interjöör B
Kaua võtab aega transport Eesti?

Standard tarne on 2 kuni 4 kuud.

Kas on võimalik kiirendada kohaletoomist?

Auto importi aega ei saa kiirendada.

Kas toimetate autosi ka teistesse riikidesse?

Autosid on võimalik tarnida üle maailma.

Kas saab ise ka oksjoneid jälgida?

Oksjonite jälgimiseks tuleb tasuda 2000€ + km deposiit. Detailide saamiseks palun võtke ühendust siit.